Sikeres szereplés a XIII. TUDOK-on

Diákjaink évek óta részt vesznek a Kutató Diákok Országos Szövetsége és a Kutató Diákokért Alapítvány által szervezett TUDOK-on, a Tudományos Diákkörök XIII. Országos Konferenciáján. Idén is továbbjutott gimnáziumunk két csapata a regionális döntőből a Kárpát-medencei döntőre, amit március 22–23-án rendeztek Tatabányán. Mivel a konferencia szabályzata szerint az előző tanévben végzett diákok is indulhatnak a konferencián gimnáziumuk színeiben, két öregdiákunk, jelenleg az ELTE elsősei: Szabó Katalin és Szőke Tímea is bemutatták kutatásuk eredményeit. Munkájuk címe: Urbán transzcendencia és kollektív emlékezet a slam poetry-ben (mentor: Tolnai Varga Piroska). A zsűri különdíjjal jutalmazta őket!

Tudok2013

Kategória: 2012/2013, Hírújság Címke: , ,