Vendégül láttuk a dreai kisdiákokat

A III.S osztály tanulói szervezésében iskolánkban vendégeskedtek a dreai Lurkóház kisdiákjai. Karácsonykor és húsvétkor mi szoktunk ellátogatni Adára, most ők vendégeskedtek a Kosztolányiban. A diákok reggelivel várták a kicsiket és tanítónőiket. Utána játék következett: közösen játékos-ismerkedős játékokat játszottak. A gyerekeknek annyira tetszett az iskola, hogy rajzfilm-nézés helyett is inkább az épületet akarták megnézni, bekukkantottak egy szerbórára és a könyvtárba is. Ez után meglepetésképpen diákjaink elvezették őket egy játszóházba, ami szintén nagy élmény volt a gyerekeknek. Útravalónak édességekkel, finomságokkal megpakolt csomagokat kaptak.

Köszönjük a III.S-nek és osztályfőnöküknek – akik az idei évtől a cipősdoboz-akció szervezését is átveszik a végzősöktől –, hogy megszervezték és lebonyolították ezt az akciót!

Kategória: 2016/2017, 2016/2017, Hírújság, Képgaléria Címke: , , , , ,