Végzőseink ECL nyelvvizsgái: 28 C1-es és 23 B2-es!

Angol szakos végzőseink sikeres ECL nyelvvizsgája után, amikor Gulyás Franciskovity Leonóra és Szálas Tímea diákjai, az egész IV.A sikeres C1 szintű nyelvvizsgát tett, az áprilisi vizsgaidőszakban:

IV.N osztály angolos tanulói közül: 6 tanuló B2 szintű nyelvvizsgát, 2 tanuló C1 nyelvvizsgát tett (felkészítő tanáruk Munjin Andrea). Külön örömünkre kiválóan szerepeltek az ECL nyelvvizsgán azok a diákjaink is, akik nem nyelvi szakosok, illetve nem az angol a fő nyelvük (felkészítő tanáruk: Berényi Ákos)!

A IV.S, vagyis az általános tagozat tanulói közül: 11 tanuló tett B2 nyelvvizsgát, és 7 tanuló felsőfokú C1 nyelvvizsgát!

A IV.N másik csoportjából, akik fő idegen nyelvként a németet tanulják (az angolt pedig második idegen nyelvként), 6 tanuló B2 nyelvvizsgát tett, 2 tanuló pedig felsőfokú C1 nyelvvizsgát! (Ebből a csoportból 5-en sikeres felsőfokú C1 (1), illetve B2 német nyelvvizsgát (4) (DSD II.) is tettek!)

ÖSSZESÍTVE:

az idén az 68 végzős kosztolányis közül 51-en tettek angol nyelvvizsgát:

23-an komplex B2 szintűt, 28-an pedig KOMPLEX C1 FELSŐFOKÚ ANGOL NYELVVIZSGÁVAL ZÁRTÁK A NÉGY ÉVET!

Nagyon büszkék vagyunk diákjainkra és felkészítő tanáraikra is!

Kategória: 2020/2021, Hírújság Címke: , , , ,