Tájékoztató az érettségi dolgozatokkal kapcsolatban

Az érettségi dolgozatok leadási határidői:
TÉMABEJELENTÉS: NOVEMBER 12. (hivatalos űrlapon, letölthető a gimnázium honlapjáról)
ELŐZETES VÁLTOZAT LEADÁSA: MÁJUS 4. (a tavaszi szünet után, a teljes dolgozatot, a mentor utoljára nézi át, ezt követően már nem változtat rajta a diák)
A VÉGLEGES, KINYOMTATOTT VÁLTOZAT LEADÁSA: MÁJUS 18. (a ballagás előtti szerdán)

A konzultációk határidejét minden mentor maga határozza meg (azokat is vezetni kell a konzultációs lapon – letölthető a honlapunkról). A dolgozat elkészítése során a hallgató köteles a témavezetővel legalább két alkalommal konzultálni. Ha a témavezető úgy ítéli, hogy a diák a megszabott, tőle elvárható időarányos munkát nem végzi el, utasításait nem veszi figyelembe, az együttműködést megszakíthatja. Erről a diákot és a tantestületet írásban kell tájékoztatnia. Aki nem konzultál a témavezetővel, védésre nem bocsátható.

További szabályok, tartalmi és formai követelmények leírása a honlapunkról letölthető szabályzatban olvashatók (Az érettségi dolgozat tartalmi és formai követelményei, értékelésének szempontjai)

Kategória: 2010/2011, Hírújság Címke: ,