Öregdiákok – 2007/2011

2011-BEN VÉGEZTEK:
IV.A
OSZTÁLYFŐNÖK: BAKOS JARRET PETRA

1. Ágó Mónika Szabadka
2. Barát Éva Törökkanizsa
3. Barcsik Áron Kishegyes
4. Blaskó Lea Kúla
5. Domonkos Natália Kispiac
6. Dudás Ramóna Orahovo
7. Dupák Karina Csóka
8. Gyenge Karolina Ürményháza
9. Harkai Anita Bácstopolya
10. Kókai Orsolya Temerin
11. Kószó András Palics
12. Kurfis Daniella Bácstopolya
13. Laci Renáta Bácstopolya
14. Leist B. Brigitta Szabadka
15. Mačković Anna Szabadka
16. Magosi Lóránd Magyarkanizsa
17. Molnár Krisztina Nagybecskerek
18. Papilion Viola Szabadka
19. Pavlović Dániel Magyarkanizsa
20. Pintér Elvira Szabadka
21. Rackó Alex Zenta
22. Sebők Robert Szabadka
23. Vajda Réka Magyarkanizsa

Egyetemi felvételt nyertek:
ELTE Budapest Állam- és Jogtudományi Kar Jogász szak: 1tanuló
ELTE Budapest Bölcsészettudományi Kar Szabad bölcsész szak: 1 tanuló
ELTE Budapest Társadalomtudományi Kar Társadalmi tanulmányok szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Anglisztika szak: 2 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Jogász szak: 2 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Nemzetközi tanulmányok szak 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Marketing szak 1 tanuló
Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar: 1 tanuló
Belgrádi Egyetem Bölcsészettudományi Kar Spanyol (Iberisztika) szak: 1 tanuló
Újvidéki Egyetem: 4 tanuló
Újvidéki Egyetem Jogi Kar 1 tanuló
Újvidéki Egyetem Bölcsészettudományi Kar Germanisztika szak (2) Összehasonlító irodalomtudomány 1 tanuló
Újvidéki Gépészeti Főiskola: 1 tanuló
Művészeti Akadémia, Újvidék: 1 tanuló
Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar, Szabadka: 1 tanuló


IV.N
OSZTÁLYFŐNÖK: FARAGÓ SZILVIA

1. Baranyi Renáta Szaján
2. Budai Boglárka Ada
3. Dobó Réka Magyarkanizsa
4. Horák Petra Szabadka
5. Kajtár Szilárd Pacsér
6. Kerekes Zsófia Szabadka
7. Kéménczy Noémi Szabadka
8. Kozma Adrienn Szabadka
9. Kőműves Tímea Szaján
10. Kucor Xénia Horgos
11. Oláh Zsófia Ada
12. Molnár Rudolf Székelykeve
13. Nagy Anetta Zenta
14. Muhi Ágnes Martonos
15. Pintér Mónika Padé
16. Sleiher Diana Magyarkanizsa

Egyetemi felvételt nyertek:
Újvidéki Egyetem Bölcsészettudományi Kar Germanisztika szak: 3 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Jogász szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Anglisztika szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Informatikus-könyvtáros szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudomány: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Magyar szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Pedagógusképző Kar Andragógia szak: 2 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Szociálpedagógia szak: 1 tanuló
Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar, Szabadka: 1 tanuló


IV.S
OSZTÁLYFŐNÖK: MEDVE ÁGNES (I-II.)
TÁBOROSI ÁKOS (III-IV.)

1. Bedzsula Krisztián Bácskossuthfalva
2. Bin Roland Palics
3. Fejes Andor Magyarcsernye
4. Huszár Arnold Szabadka
5. Kabai Krisztián Szabadka
6. Kiss Ervin Szabadka
7. Kiss Evelin Szabadka
8. Kohajda Sára Palics
9. Kovács Annabella Szabadka
10. Kracz Csongor Bácskossuthfalva
11. Nagy Balázs Palics
12. Nágel Zsolt Palics
13. Pintér Mártin Padé
14. Svertel Krisztián Szabadka

Egyetemi felvételt nyertek:
ELTE Budapest Állam- és Jogtudományi Kar Jogász szak: 2 tanuló
Újvidéki Egyetem Jogi Kar: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Pszichológia szak: 1 tanuló
Szegedi Tudományegyetem Pedagógusképző Kar Tornatanár szak 2 tanuló
Edzőképző Főiskola, Szabadka: 1 tanuló
Belgrád, magán egyetem, számítógépes formatervezői szak: 1 tanuló


Dupák Karina a Generáció Diákja

Bin Roland a Generáció Sportolója


Kategória: Öregdiákok Címke: , , , ,

Vélemény, hozzászólás?

Archívum