DSD I nyelvvizsga – Deutsches Sprachdiplom I

DSD I nyelvvizsga

Amióta iskolánk nyelvvizsgaközpontként működik, már másodszor került sor a DSD I nyelvvizsga megszervezésére. A vizsgán 12 diák vett részt, mindannyian sikeresen szerepeltek és a B1-es szintet érték el. A DSD I diplomákat Molnár Lídiától, iskolánk némettanárától és DSD-koordinátorától vehették át szeptemberben a nyelvvizsgázók. Ugyanezen diákokra az új tanévben egy újabb megmérettetés vár, a DSD II nyelvvizsga (B2/C1), amelyre már most intenzíven készülnek németországi vendégtanáruk és némettanáruk segítségével.

Mindenkinek gratulálunk és sok sikert kívánunk jövőbeli céljaik megvalósításához.

Deutsches Sprachdiplom I

Zum zweitenmal wurde in unserem Gymnasium die Prüfung zum Deutschen Sprachdiplom der Stufe I durchgeführt. 12 Schüler waren erfolgreich. Sie erhielten nun aus der Hand der DSD-Koordinatorin, Lidia Molnar, ihre Diplome der Stufe B1. Diese Schüler bereiten sich jetzt intensiv auf die DSD II – Prüfung am 2. Dezember vor. Sie hoffen, dann das Niveau B2/C1 erreichen zu können. Wir gratulieren allen Teilnehmern zum DSD I – Diplom und drücken den Daumen für die nächste Herausforderung.

Englisch ist Muss, Deutsch ist ein Plus

Kategória: 2015/2016, 2015/2016, Hírújság, Képgaléria Címke: , , , , , ,