Diákjaink sikere a XIX. Kárpát-medencei Honismereti versenyen

A verseny témája idén az I. világháború volt. Az első körben a csapatok esszét írtak az I. világháborúhoz kapcsolódó témákból (pl. A nők helyzete és szerepe az I. világháborúban Háború és lelkesedés 1914 nyarán; Magyar honvédség az első világháborúban stb. )
Második feladat poszterkészítés volt: egy korabeli újság címoldalát megszerkeszteni.
A harmadik egy kreatív feladat volt: Levél a frontról (Gorlicéből Otrantóból, Isonzóból vagy Doberdóból).
A középiskolások versenyében iskolánkat két csapat is képviselte – mindkettő kiválóan szerepelt:
2. helyezést ért el a IV.S osztály csapata: Csőke Boglárka, Német Tamara, Sisa Eleonóra.
3. helyezést ért el a II.S csapata: Korhecz Réka, Szeles Réka, Szebenyi Zsuzsanna.

Kategória: 2014/2015, 2014/2015, Hírújság, Képgaléria Címke: , , ,