Vendégül láttuk a Pannonhalmi Bencés Gimnázium tanárait és diákjait

Vendégeink voltak nagyhagyományú elitgimnázium, a Pannonhalmi Bencés Gimnázium X.A és X.B osztályának tanulói és tanáraik. Közösen emlékeztünk meg velük március 15-ről: meghallgattuk Vermes Olga tanárnőnk előadását az 1848-as forradalom és szabadságharc vajdasági eseményeiről, majd megnéztük a pannonhalmiak műsorát.

Délután közös városnézésen vettek részt diákjainkkal, Novák Attila iskolaigazgató és Dognar Alex szerbtanárunk vezetésével. Utcai Róbert atyánknál is vendégeskedtek Csantavéren. A közös programokon készült fotókat vendégeink készítették, így az ő szemükkel láthatjuk magunkat és környezetünket :)

Pannon RTV

Kategória: 2016/2017, 2016/2017, 2016/2017, Hírújság, Képgaléria, Videók Címke: , , , , , ,