Kívánságlista kitöltése és iratkozás

A kívánságlista kitöltése elektronikus úton a mojasrednjaskola.gov.rs portálon keresztül: június 26-án és 27-én 8.00-15.00-ig.

A kívánságlista kitöltése az általános iskolákban személyesen: június 26-27. 8.00-15.00.

Angol szakirány kódja: SBSU GB 4R10M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke – engleski jezik
Német szakirány kódja: SBSU GB 4R17M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke – nemački jezik
Színi-és audiovizuális szakirány kódja: SBSU GB 4R38M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za scensku i audio – vizuelnu umetnost
Sport szakirány kódja: SBSU GB 4R39M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za sport

Amennyiben a tanuló több szak iránt is érdeklődik, és letette a felvételit, illetve bejelentkezett a sportszakra, akkor olyan sorrendben írják a szakokat, amilyen sorrendben választanák azokat.

A diákok végleges kívánságlistájának közzététele és ennek ellenőrzése a hivatalos weboldalon június 29-én 8 és 15 óra között történik.

A felvételt nyert tanulók listáját július 2-án reggel 8 óráig teszik közzé a hivatalos weboldalon (érdemes lehet korábban is ellenőrizni).

IRATKOZÁS AZ ELSŐ OSZTÁLYBA (2024/2025-es tanév):
JÚLIUS 2-3. (kedd-szerda), 8.00-15.00 óra, a Gimnázium épületében.

SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:
1. Anyakönyvi kivonat fénymásolata (lehetőleg kétnyelvű)
2. Bizonylat a befejezett általános iskolai tanulmányokról-kék (nem kötelező az eredeti)
3. 5-8. osztályos bizonyítványok-sárga (nem kötelező az eredeti)
4. Bizonylat a letett záróvizsgáról-kék (nem kötelező az eredeti)
5. Iratkozási űrlap – az iskolában töltik ki
6. A sporttagozatra iratkozáshoz szükség van orvosi igazolásra is.
Aki aktív sportoló és 6 hónapnál nem régebben volt orvosin, az kérjen a klubtól egy igazolást. Aki nem sportol aktívan, attól egy EKG-t és egy komplett vérvizsgálatot (KKS-t) kérünk.

Jelentkezés a kollégiumba JÚLIUS 1-12., 9-13 óráig

A kollégiumi jelentkezéshez szükséges iratok listája:
– Jelentkezési űrlap (letölthető a kollégium weboldaláról, www.internatsu.edu.rs),
– 5– 8. osztályos bizonyítványok és a bizonylat a letett záróvizsgáról (eredeti vagy hitelesített fénymásolat).
– Az egy főre jutó jövedelemigazolás ez év január 1. és március 31. közt (a lakhely szerinti községházán, városházán kell kérni).
– Igazolás, amit mi adunk ki, hogy a gyerek beiratkozott – tehát mindenképp először iratkozni jöjjenek.
– Oklevelek, diplomák a Minisztérium által szervezett versenyekről, nemzetközi versenyeken elért eredményekről.

Kategória: Hírújság Címke: , , , ,