Kedves Nyolcadikosok, kedves Szülők!![]()
A Minisztérium módosította az iratkozás időpontját: ![]()
elektronikus úton június 29-én (hétfőn) és június 30-án (kedden) (www.mojasrednjaskola.gov.rs/ oldalon),
személyesen július 1-én (szerdán) és 2-án (csütörtökön) a Gimnáziumban 8 és 15 óra között.![]()
Várjuk Önöket! Várunk Benneteket! :)
Elérkeztünk a szombat óta tartó izgalmak végéhez! A mai mindent eldöntő, utolsó játék után végre kiderült, melyik csapat állhatott a dobogó legfelső fokára! 🏆
Hatalmas gratuláció a csapatoknak a fantasztikus teljesítményért:
1. hely: Szürkék (Apró Eliza 1.S)🥇
2. hely:Sötétzöldek (Krspogačin Dominik 2.S)🥈
3. hely: Sárgák (Dékány Dávid 1.N)🥉
Fair Play díj: Világoszöldek (Berényi Kata 1.S és a kísérőtanárunk, Berényi Ákos)
Gratulálunk a győzteseknek, és persze minden résztvevőnek, hiszen a fantasztikus hangulat, az új barátságok és az elmaradhatatlan élmények miatt mindenki nyertesként térhet haza Magyarkanizsáról.
Búcsúznak a táborozók, meséljenek az utolsó nap képei! 👇
Kedves nyolcadikosok!
Választható szakjaink és az azokhoz tartozó kódok a kívánságlista kitöltéséhez: ![]()
Angol szakirány kódja: SBSU GB 4R10M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke – engleski jezik![]()
Német szakirány kódja: SBSU GB 4R17M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za filološke nauke – nemački jezik![]()
Sport szakirány kódja: SBSU GB 4R39M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za sport![]()
Színi-és audiovizuális szakirány kódja: SBSU GB 4R38M
Szakirány megnevezése szerbül: Učenici sa posebnim sposobnostima za scensku i audio – vizuelnu umetnost
Elérkeztünk a Multikulturalizmus tábor 3. napjához! Bár az elmúlt napok pörgése és a sok mozgás már érezteti a hatását a diákokon és a kísérőtanárokon, a jókedv és a csapatszellem töretlen!
A csapatok ma is gőzerővel gyűjtötték a pontokat, hiszen holnap már a mindent eldöntő, végső megmérettetés és az utolsó nagy játék vár rájuk, amikor is kiderül, melyik csapat kerül ki nyertesként! 🏆
Meséljenek a mai nap képei! 👇
Az IT Subotica 2030 Szabadka 21 végzős középiskolását jutalmazta meg, közöttük gimnáziumunk 4 tanulóját is: Rácz Hannát, Végső Kamillát, Bálint Német Bencét és Zakinszky Reginát.
Gratulálunk ehhez a kimagasló eredményhez és elismeréshez! 😊
Znanje, trud i talenat dobili priznanje: Nagrađeni najbolji srednjoškolci Subotice
www.itsubotica2030.rs
U okviru projekta “Učenici godine”, na svečanosti održanoj u poslovnom kompleksu „Digital Hive“, nagradili smo ukupno 21 učenicu i učenika subotičkih srednjih škola.
Egykori diákunk, Szalai Patrícia nyilatkozott a Szabadkai Magyar Rádiónak:
www.facebook.com/share/1MHjrLzwsi/Évekig zumbázott, jelenleg pedig az egyetem mellett bokszol is, ám ezúttal a szép beszédével szállt ringbe. Ő a vajdasági származású Szalai Patrícia, aki Kazinczy-érmet nyert a Szép Magyar Beszéd versenyen. Jelenleg Szegeden tanul, magyar nyelv és irodalom, illetve történelem szakon, hogy a jövő generációit oktathassa. Az említett sikeréről Agárdi Gábornak mesélt. ![]()
www.mixcloud.com/szmr/20-06-kazinczy-%C3%A9rmes-szalai-patr%C3%ADcia/
