Öregdiákok – 2008/2012

2012-BEN VÉGEZTEK:
IV.A
OSZTÁLYFŐNÖK: SZÁLAS TÍMEA (I.)
DOGNAR ALEKSANDAR (II-IV.)

2012_4A

1. Apró Virginia Bácstopolya
2. Árpás Mónika Szabadka
3. Bencsik Rézmány Leona Palics
4. Dancsó Andrea Szabadka
5. Francišković Leonóra Szabadka
6. Gyulai Miklós Magyarkanizsa
7. Kasza Karola Zenta
8. Klebecskó Ádám Csantavér
9. Klinovszki Andrea Szabadka
10. Lévai Dorottya Palics
11. Molnár Norbert Szabadka
12. Pilisi Rita Zenta
13. Povázsánszki Csilla Kishegyes
14. Rajmond  Inesz Szabadka
15. Sárity Aida Szabadka
16. Škravan Krisztina Szabadka
17. Szabó Annamária Temerin
18. Szabó Katalin Szabadka
19. Szalma Judit Péterréve
20. Sekulić Larisza Pacsér
21. Szőke Tímea Mohol
22. Velez Ernő Magyarkanizsa
23. Zsótér Szabolcs Ada

Egyetemi felvételt nyertek:

Szegedi Tudományegyetem
Állam- és Jogtudományi Kar  nemzetközi tanulmányok (1)
Bölcsészettudományi Kar  anglisztika (2)   informatikus könyvtáros  (1)    pszichológia  (1 )  klasszika-filológia (1)
SZTE-JGYPK  gyógypedagógia (1)
ELTE Bölcsészettudományi Kar szabad bölcsészet  (3)
Pécsi Tudományegyetem BTK
szabad bölcsészet (1)
Újvidéki Egyetem BTK
magyar nyelv és irodalom (3)  anglisztika (1)
Tanítóképző Egyetem, Szabadka (2)
Egyetemi előkészítő nulladik évfolyam,  Budapest  (1)


IV.N
OSZTÁLYFŐNÖK: SÍPOS TÖRÖK CSILLA

2012_4N

1. Bíró Tamara Horgos
2. Bognár Bence Orom
3. De Negri Laura Szabadka
4. Erdélyi Enikő Oromhegyes
5. Gyarmati Lehel Szentmihály
6. Kasza Lilla Királyhalom
7. Klebecskó Zsuzsanna Pacsér
8. Kovács Kálmán Bácsföldvár
9. Nazor Jozef Szenttamás
10. Német Anikó Kisorosz
11. Pletikoszity Katalin Zenta
12. Somorai Hermina Muzslya
13. Szabó Ármin Zenta
14. Szarka Ákos Bácsfeketehegy / Feketics
15. Tóth  Anita Szabadka
16. Vén Annamária Mohol

Egyetemi felvételt nyertek:

Szegedi Tudományegyetem BTK
anglisztika  (1) kommunikáció és médiatudomány (2)
ELTE Bölcsészettudományi Kar
magyar (1) történelem (2)
Újvidéki Egyetem
Bölcsészettudományi Kar  germanisztika (3)   pedagógia  (1)
Jogtudományi Kar (2)
Természettudományi-matematikai Kar  fizika szak (1)
Magyar Tannyelvű Tanítóképző kar, Szabadka (1)
Közgazdasági Egyetem, Szabadka
Menedzsment szak (1)
Műszaki Szakfőiskola  Szabadka
Informatika (1)


IV.S
OSZTÁLYFŐNÖK: SZÜGYI JUDIT

4S_2012a

1. Ábrahám Adrienn Hajdújárás
2. Bessenyei Judit Palics
3. Blagojević Marko Gombos
4. Gubik Krisztina Zentagunaras
5. Gyurcsik Attila Bácsföldvár
6. Huszka Tímea Bajsa
7. Konkoly Róbert Palics
8. Kukla Andrea Szabadka
9. Mačković Toni Szabadka
10. Molnár  Zsolt Magyarkanizsa
11. Pintér Nikolett Padé
12. Popović Zsaklina Csantavér
13. Retek Gábor Padé
14. Szebenyi Árpád Radanovác
15. Szremcsev Eugén Gunaras
16. Sveller Nelli Szabadka
17. Tubik Hajnalka Péterréve
18. Varga Zoltán Szabadka

Egyetemi felvételt nyertek:
Szegedi Tudományegyetem (SZTE)
Állam- és Jogtudományi Kar  nemzetközi tanulmányok (1)
Bölcsészettudományi Kar (BTK)  történelem (1)
Természettudományi Kar (TTK) matematika (1)
Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar (3)
SZTE-JGYPK  testnevelői-edzői szak (1)
ELTE Bölcsészettudományi Kar
szociológia  (1)
PPK  sportszervező (1)
Pécsi Tudományegyetem TTK testnevelő-edző szak (1)
Újvidéki Egyetem BTK
germanisztika  (1)  szerb mint környezetnyelv (1)
TTK (PMF) fizika-csillagászat szak (1)
Tanítóképző Egyetem, Szabadka tanító szak (1), óvóképző (2)
Műszaki Szakfőiskola  Szabadka elektrotechnika  (1)


Szalma Judit a Generáció Diákja

Szalma_Judit_generacio_diakja_2012

Varga Zoltán a Generáció Sportolója

varga_zoltan_az_ev_sportoloja_2012

Szőke Tímea – Dezső dijas

2008-2012_dezso-díj_szoke_timea

Kategória: Öregdiákok Címke: , , , ,

Vélemény, hozzászólás?

Archívum