A DSD 1-es nyelvvizsga diplomák hivatalos átadása

2014. tavaszán iskolánk 17 tanulója vett részt a világszerte megszervezett DSD 1 német nyelvvizsgán, amelyen B1-es szintet érték el.
Molnár Lidia, a nyelvvizsgával megbízott német nyelvtanár, gondoskodott a vizsgára való szakszerű felkészülésről és a vizsga zavartalan lebonyolításáról. A diplomákát ő adta át iskolánk diákjainak és a nem jelenlévő diákok némettanárainak.
A 4. N osztály 6 tanulója a december 2-án megszervezésre kerülő DSD 2, C1-es szintű nyelvvizsgán vesz részt.
Gratulálunk a résztvevőknek és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban.

17 Schüler unserer Schule nahmen erstmals im Frühjahr 2014 erfolgreich an dieser weltweit durchgeführten Deutschprüfung auf dem Niveau B 1 teil.
Die Prüfungsbeauftragte des Gymnasiums, Lidia Molnar, war verantwortlich für die sehr gute fachliche Vorbereitung und eine reibungslose Organisation.
Sie überreichte die Diplome an die Schüler und stellvertretend an die Deutschlehrerinnen der jeweiligen Deutschgruppen.
6 Schüler aus der Klasse 4 N bereiten sich nun auf das DSD 2 vor, das auf dem Niveau C 1 am 02. 12. 2014 stattfindet.
Herzlichen Glückwunsch und weiterhin viel Erfolg wünschen wir allen Teilnehmern!

Kategória: 2014/2015, 2014/2015 Címke: , ,