Bemutatkozás

Ezt a blogot azért hoztuk létre, hogy bemutassuk iskolánk egyes tagjait és osztályunk (II.S) érdeklődési körét. A projektünk fakultatív tantárgyunk, a média és kommunikáció jelenlegi témája kapcsán jött létre. Ez a tantárgy megadja az alapismereteket az újságíráshoz, hírszerzéshez, az ál és a valós hírek megkülönböztetéséhez, kritikaíráshoz.
A következőkben kritikákat olvashattok filmekről, könyvekről, és videójátékokról. Találhattok interjúkat és híreket, tudósításokat is iskolánk életével kapcsolatban.

Osztályunk igazán lelkesen és szorgalmasan dolgozott ezen a feladaton azért, hogy az oldal olvasói jobban megismerhessék iskolánk közösségét. Oldalunk rendszeresen frissül, tehát érdemes időnként újra megnézni.